REKLAMA!To miejsce widzi codziennie tysiące czytelników! Zapoznaj się z ofertą już dziśCzytaj więcej
BudownictwoLife Style

Mieszkanie w Łomiankach – dlaczego warto?

3 minut czytania

Łomianki stanowią jedną z najprężniej rozwijających się podwarszawskich miejscowości. Położone u wrót Kampinoskiego Parku Narodowego urzekają nie tylko bliskością rozległych terenów zielonych, ale i doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Nic więc dziwnego, że z roku na rok miastu przybywa mieszkańców. Swój udział mają w tym deweloperzy, którzy chętnie budują tutaj osiedla mieszkaniowe. Dlaczego warto kupić mieszkanie w Łomiankach?

Rozwinięta infrastruktura i atrakcyjne ceny mieszkań

W ciągu ostatniego dziesięciolecia Łomianki całkowicie zmieniły swoje oblicze. Z niewielkiego miasteczka na uboczu Warszawy stały się prężnie rozwijającym się ośrodkiem z doskonałą infrastrukturą. To zasługa licznych modernizacji i inwestycji, za sprawą których miasto zyskało status znakomitego miejsca do zamieszkania.

Polecane

Przez redakcję

Na terenie gminy znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i licea. Nie brakuje również placów zabaw, boisk, obiektów sportowo-rekreacyjnych, siłowni, restauracji, kawiarni, piekarni sklepów, przychodni oraz punktów usługowych. Wszystko, czego potrzeba, by wygodnie żyć, znajduje się tutaj na wyciągnięcie ręki.

Co więcej, w porównaniu z innymi podwarszawskimi miejscowościami i samą stolicą w Łomiankach można liczyć na dużo korzystniejsze warunki zakupu mieszkania. Deweloperzy oferują nie tylko niższe ceny, ale i większy metraż. To dobra wiadomość zwłaszcza dla rodzin z dziećmi i osób planujących powiększenie rodziny.

Mieszkania w Łomiankach kuszą nie tylko atrakcyjną ceną, ale i wysokim standardem wykończenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, deweloperzy przykładają dużą uwagę do detali. To właśnie one nadają inwestycji unikalnego charakteru. Osiedla mieszkaniowe projektowane przez SŁAWBUD – dewelopera z Łomianek – nie tylko wyróżniają się atrakcyjną stylistyką, ale również doskonale wpisują się w krajobraz okolicy.

Sprawna komunikacja ze stolicą

Jednym z największych atutów Łomianek jest dobra komunikacja z Warszawą. Miasto leży przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych i zapewnia sprawne połączenie z centrum stolicy. Co więcej, rozwinięta komunikacja miejska sprawia, że w kilkanaście minut można dostać się z Łomianek do stacji metra Młociny, a stamtąd w dowolne miejsce na mapie Warszawy.

Dobra komunikacja ze stolicą jest szczególnie ważna dla osób, które na co dzień pracują lub uczą się w Warszawie i nie chcą tracić czasu na stanie w korkach. Włodarze gminy doskonale o tym wiedzą, dlatego dokładają wszelkich starań, by jeszcze bardziej rozwinąć infrastrukturę komunikacyjną i lepiej połączyć Łomianki ze stolicą.

Spokój i bliskość terenów zielonych

Dla osób uciekających przed zgiełkiem Warszawy Łomianki jawią się jako oaza spokoju. Bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego działa kojąco i relaksuje. Już kilka minut spaceru w tej pięknej scenerii pozwala poczuć ulgę i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Kontakt z przyrodą jest niezwykle istotny. Pozwala bowiem zachować równowagę psychiczną. Dlatego nie warto go zaniedbywać. Decydując się na zakup mieszkania w Łomiankach, będziemy mieć go pod dostatkiem.

Na terenie gminy znajdują się liczne ścieżki spacerowe i rowerowe. To dobra wiadomość zwłaszcza dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas. Łomianki są wolne nie tylko od betonu, hałasu i korków, czyli elementów wpisanych w codzienną rzeczywistość Warszawy, ale i zanieczyszczeń powietrza. Stanowią idealne miejsce dla każdej osoby, która ceni sobie ciszę i spokój, a jednocześnie nie chce rezygnować z możliwości rozwoju, jakie daje stolica. Takie połączenie pozwala czerpać maksimum satysfakcji z życia.

Łomianki są dobrze skomunikowane z Warszawą i rozwinięte pod względem infrastrukturalnym. Dzięki malowniczemu położeniu i bliskości terenów zielonych stanowią idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka odskoczni od wielkomiejskiego zgiełku stolicy. W mieście nie brakuje również atrakcyjnych ofert mieszkań. Nic więc dziwnego, że liczba mieszkańców Łomianek stale rośnie.

Jednym z deweloperów, którzy działają na tym rynku, jest SŁAWBUD – firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży, oferująca mieszkania na sprzedaż bez pośredników. To partner, któremu można zaufać.

Źródło: SŁAWBUD – deweloper Łomianki

Podobne artykuły
BiznesBudownictwoLife Style

Na czym polega zdalne sterowanie radiowe w inteligentnym domu?

2 minut czytania
Wykorzystanie nowoczesnego, bezprzewodowego systemu radiowego pozwala na zdalne sterowanie wieloma elementami wchodzącymi w skład inteligentnego domu. Jego montaż i obsługa jest bardzo…
BudownictwoLife Style

Jakie są korzyści z montażu fotowoltaiki na bloku spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

2 minut czytania
Elektrownie słoneczne to rozwiązanie bardzo elastyczne. Wielkość, moc, lokalizacja oraz wykorzystanie wytworzonej energii mogą być różne i dostosowywane do oczekiwań i potrzeb…
BiznesBudownictwo

Kontenery - szybki sposób na zyskanie nowej przestrzeni

2 minut czytania
W czasach ekspresowej produkcji, rozwoju technologii i szybkiego jedzenia przyzwyczailiśmy się do natychmiastowego zdobywania pożądanych przedmiotów. Do tej pory, rynek nieruchomości należał…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *