REKLAMA!To miejsce widzi codziennie tysiące czytelników! Zapoznaj się z ofertą już dziśCzytaj więcej
BudownictwoLife Style

Mieszkanie w Łomiankach – dlaczego warto?

3 minut czytania

Łomianki stanowią jedną z najprężniej rozwijających się podwarszawskich miejscowości. Położone u wrót Kampinoskiego Parku Narodowego urzekają nie tylko bliskością rozległych terenów zielonych, ale i doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Nic więc dziwnego, że z roku na rok miastu przybywa mieszkańców. Swój udział mają w tym deweloperzy, którzy chętnie budują tutaj osiedla mieszkaniowe. Dlaczego warto kupić mieszkanie w Łomiankach?

Rozwinięta infrastruktura i atrakcyjne ceny mieszkań

W ciągu ostatniego dziesięciolecia Łomianki całkowicie zmieniły swoje oblicze. Z niewielkiego miasteczka na uboczu Warszawy stały się prężnie rozwijającym się ośrodkiem z doskonałą infrastrukturą. To zasługa licznych modernizacji i inwestycji, za sprawą których miasto zyskało status znakomitego miejsca do zamieszkania.

Na terenie gminy znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i licea. Nie brakuje również placów zabaw, boisk, obiektów sportowo-rekreacyjnych, siłowni, restauracji, kawiarni, piekarni sklepów, przychodni oraz punktów usługowych. Wszystko, czego potrzeba, by wygodnie żyć, znajduje się tutaj na wyciągnięcie ręki.

Co więcej, w porównaniu z innymi podwarszawskimi miejscowościami i samą stolicą w Łomiankach można liczyć na dużo korzystniejsze warunki zakupu mieszkania. Deweloperzy oferują nie tylko niższe ceny, ale i większy metraż. To dobra wiadomość zwłaszcza dla rodzin z dziećmi i osób planujących powiększenie rodziny.

Mieszkania w Łomiankach kuszą nie tylko atrakcyjną ceną, ale i wysokim standardem wykończenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, deweloperzy przykładają dużą uwagę do detali. To właśnie one nadają inwestycji unikalnego charakteru. Osiedla mieszkaniowe projektowane przez SŁAWBUD – dewelopera z Łomianek – nie tylko wyróżniają się atrakcyjną stylistyką, ale również doskonale wpisują się w krajobraz okolicy.

Sprawna komunikacja ze stolicą

Jednym z największych atutów Łomianek jest dobra komunikacja z Warszawą. Miasto leży przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych i zapewnia sprawne połączenie z centrum stolicy. Co więcej, rozwinięta komunikacja miejska sprawia, że w kilkanaście minut można dostać się z Łomianek do stacji metra Młociny, a stamtąd w dowolne miejsce na mapie Warszawy.

Dobra komunikacja ze stolicą jest szczególnie ważna dla osób, które na co dzień pracują lub uczą się w Warszawie i nie chcą tracić czasu na stanie w korkach. Włodarze gminy doskonale o tym wiedzą, dlatego dokładają wszelkich starań, by jeszcze bardziej rozwinąć infrastrukturę komunikacyjną i lepiej połączyć Łomianki ze stolicą.

Spokój i bliskość terenów zielonych

Dla osób uciekających przed zgiełkiem Warszawy Łomianki jawią się jako oaza spokoju. Bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego działa kojąco i relaksuje. Już kilka minut spaceru w tej pięknej scenerii pozwala poczuć ulgę i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Kontakt z przyrodą jest niezwykle istotny. Pozwala bowiem zachować równowagę psychiczną. Dlatego nie warto go zaniedbywać. Decydując się na zakup mieszkania w Łomiankach, będziemy mieć go pod dostatkiem.

Na terenie gminy znajdują się liczne ścieżki spacerowe i rowerowe. To dobra wiadomość zwłaszcza dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas. Łomianki są wolne nie tylko od betonu, hałasu i korków, czyli elementów wpisanych w codzienną rzeczywistość Warszawy, ale i zanieczyszczeń powietrza. Stanowią idealne miejsce dla każdej osoby, która ceni sobie ciszę i spokój, a jednocześnie nie chce rezygnować z możliwości rozwoju, jakie daje stolica. Takie połączenie pozwala czerpać maksimum satysfakcji z życia.

Łomianki są dobrze skomunikowane z Warszawą i rozwinięte pod względem infrastrukturalnym. Dzięki malowniczemu położeniu i bliskości terenów zielonych stanowią idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka odskoczni od wielkomiejskiego zgiełku stolicy. W mieście nie brakuje również atrakcyjnych ofert mieszkań. Nic więc dziwnego, że liczba mieszkańców Łomianek stale rośnie.

Jednym z deweloperów, którzy działają na tym rynku, jest SŁAWBUD – firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży, oferująca mieszkania na sprzedaż bez pośredników. To partner, któremu można zaufać.

Źródło: SŁAWBUD – deweloper Łomianki

Podobne artykuły
BiznesBudownictwoLife Style

Na czym polega zdalne sterowanie radiowe w inteligentnym domu?

2 minut czytania
Wykorzystanie nowoczesnego, bezprzewodowego systemu radiowego pozwala na zdalne sterowanie wieloma elementami wchodzącymi w skład inteligentnego domu. Jego montaż i obsługa jest bardzo…
BudownictwoLife Style

Jakie są korzyści z montażu fotowoltaiki na bloku spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

2 minut czytania
Elektrownie słoneczne to rozwiązanie bardzo elastyczne. Wielkość, moc, lokalizacja oraz wykorzystanie wytworzonej energii mogą być różne i dostosowywane do oczekiwań i potrzeb…
BiznesBudownictwo

Kontenery - szybki sposób na zyskanie nowej przestrzeni

2 minut czytania
W czasach ekspresowej produkcji, rozwoju technologii i szybkiego jedzenia przyzwyczailiśmy się do natychmiastowego zdobywania pożądanych przedmiotów. Do tej pory, rynek nieruchomości należał…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *